Modern çevrimiçi stok uygulaması ile

Depo verimliliğinizi en üste çıkarın


Akıllı çift girişli stok sistemi ile deponuzu daha iyi organize edin
Odoo Stok ile en verimli stoklama yöntemini kullabilir ve tüm şirket içi hareketlerinizi geliştirebilirsiniz. Odoo'nun çift girişli envanter sisteminde stok girişi, stok çıkışı veya stok dönüşümü yoktur. Bunun yerine, tüm işlemleriniz konumlar arasındaki stok hareketleri olarak kayıt edebilirsiniz.

Tamamen otomatik stok ikmal sistemi ile stok sorunu unutun
Tedarik zincirinizi hiç olmadığı kadar verimli hale getirmek için sipariş noktaları ve otomatik teklif taleplerini kullabilirsiniz.

Odoo • Text and Image

eTicarette bir ilk!

Tüm stok hareketleri aynı yerde


Fiziksel mağaza satışlarınızla online satışlarınızı aynı stok üzerinden takip edebilir, online satışlarınız için entegre stok programları kullanmadan ya da depolarınızı ayrımadan aynı stok üzerinden online satış satış yapabilirsiniz. 

Odoo • Text and Image

Gelişmiş özellikleri kolayca kullanın


Karmaşık süreçleri tek bir yerden yönetin
Herhangi bir depoyu yönetmek için ileri otomasyon ve gelişmiş rotalar kullanabilir, dropshipping, çapraz yerleştirme ve çoklu depolar gibi bütün karmaşık işlemleri tek bir yerden kolayca yönetebilirsiniz.

Gerçek zamanlı raporlardan haberdar olun 
Herkesle paylaşabileceğiniz gerçek zamanlı dinamik raporlar ile akıllıca kararlar verebilir, özelleştirilmiş yönetim panelleri ile anahtar bilgileri avucunuzda tutabilirsiniz.

Çift girişli envanter sistemi ile her stok hareketini takip edin
Satınalmadan depolara ve satış siparişine kadar her stok hareketini takip edebilirsiniz.


Odoo • Text and Image