odoo Abonelik|


size özel · kullanımı kolay · mobil uyumluOdoo uygulamaları, dünya genelinde 4.5 milyondan fazla kişi tarafından kullanılmakta, binlerce yazılımcı ve kullanıcının katkılarıyla sürekli geliştirilmektedir. 


Şimdi Deneyin Enterprise Olun

Odoo • Text and Image

Aboneliklerinizi otomatik
olarak yöneterek satışlara odaklanın


Abonelik uygulamasının otomatik özellikleri, düzenli satış ve abonelik işlemlerinizi gerçekleştirirken, siz ise hizmetlerinize ve iş ilişkilerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. 

Hızlıca sade sözleşmeler ve otomatikleştirilmiş kusursuz faturalar oluşturabilir, vergilerinizi kolayca hallederek ödemelerinizi zamanında yapabilirsiniz.

Tüm işlemler sizin ayarlamalarınıza göre otomatik olarak gerçekleştirilir.

Odoo • Text and Image

Mutlu ziyaretçilerden, memnun müşterilere


Müşterinize, bir bakışta tüm verilere ve sözleşme seçeneklerine göz atabilecekleri kullanıcı dostu bir portala erişim izni verebilirsiniz.

Sisteme giriş zorunluluğunu kaldırabilir, kayıt işlemini sadeleştirerek satışları artırabilirsiniz.

Otomatik ödemeler ile ödeme alma işlemlerini otomatik hale getirebilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Odoo • Text and Image

Daha etkili bir satış gücü elde edin


En sık satış senaryolarınız için sözleşme şablonları hazırlayabilir, satış ekibinizin işlerini hızlandırabilirsiniz.

Memnun olmayan müşterilerin sözleşmelerini bitirmelerine ve bu kararı vermedeki sebeplerini iletmelerine izin verebilir ya da onlara ilk önce sizinle iletişime geçmelerini söyleyebilirsiniz.

Satış personelleri asıl işlerine ne kadar odaklanırlarsa o kadar üretken olurlar. Satış personellerinizin rutin iş süreçlerini otomatikleştirerek, asıl işlerine odaklanmalarına ve yeni müşteriler kazanmalarına yardımcı olabilirsiniz.

Odoo • Text and Image

İyileştirilmiş satış performansını ölçün


Ekip üyelerininizin performansını tek tek analiz edebilir, satış ekibinizdeki herkesin bireysel potansiyellerini ortaya çıkarmalarına yardımcı olabilirsiniz.

Odoo • Text and Image

Gelecekteki işlerinizi projelendirin


Saniyeler içinde tahminler oluşturabilir, büyümenizi analiz ederek şirketinizin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olabilirsiniz. Mevcut işlemlerinizi değerlendirmek için istatistik kullanabilirsiniz.

Odoo • Text and Image