odoo Satış|


size özel · kullanımı kolay · mobil uyumluOdoo uygulamaları, dünya genelinde 4.5 milyondan fazla kişi tarafından kullanılmakta, binlerce yazılımcı ve kullanıcının katkılarıyla sürekli geliştirilmektedir. 


Şimdi Deneyin Ücretsiz Kullanın

Odoo • Text and Image

Artırılacak satışlar ile
gelirinize maksimize edin

Otomatik olarak ekstra seçenekler ve aksesuarlar önererek satış hacminizi artırabilir, teklifleriniz için kapanış tetikleyicileri, indirimler ve daha fazlasını uygulayabilirsiniz.

Odoo • Text and Image

Hızlı ve verimli iletişim kurun


İlgili etkinlikler için özel uyarılar alabilir, e-postadaki metinlerden doğrudan alıntı yaparak email gönderebilir ve yazışmalarınızın tamamını otomatik olarak saklayabilirsiniz.

Odoo • Text and Image

Sade ve şık teklifler ile daha çok satın


Potansiyel müşterilerinize net ve eksiksiz teklifler gönderebilir, yapı bloklarını sürükleyip bırakarak ürün açıklamaları, ilgi çekici görseller ve ek açıklamalar ekleyebilirsiniz.

Odoo • Text and Image

Harika fiyatları harika satışlara dönüştürün


Gelirinizi en üst seviyeye çıkarmak için fiyatlandırma stratejinizi tasarlayabilir, ayarlayabilir ve uygulayabilirsiniz.

Müşteri koşullarına göre doğru fiyatı hesaplamak için fiyat listesi kurallarını kullanabilirsiniz.

İndirim ve kuponlar ile müşterilerinizi daha fazla satınalmaları için teşvik edebilirsiniz.

Odoo • Text and Image

İş süreçlerinizi otomatikleştirin


Rutin işlemlerinizi otomatikleştirebilir böylece müşteri ilişkilerinize ve gelirinize odaklanabilirsiniz.

Odoo • Text and Image

Sözleşme yönetimini kullanın


Yenilenen sözleşme sistemiyle, sözleşmeleri kolayca kayıt altına alıp faturalama süreçlerini takip edebilir, yenilenen ve artan sözleşme fırsatlarını sürdürebilir ve sözleşme aboneliklerini yönetebilirsiniz.

Odoo • Text and Image

Müşterilerinizin
tüm iş sürecini takip etmelerini sağlayın


Müşteri portalı ile müşterilerinizin tekliflerine, satış siparişlerine ve teslimat siparişlerine bakabilmesini sağlayan erişim izinleri verebilirsiniz. 

Odoo • Text and Image

E-imza uygulaması

Elektronik imzalarla daha hızlı satış yapın


Teklifleri, tek bir tıklamayla satış siparişlerine dönüştürebilir, müşterilerinizin çevrimiçi tekliflerinizi her yerden kolayca gözden geçirmesine ve imzalamasına izin verebilirsiniz.

E-imza ve online ödeme ile cazip fiyat teklifleri gönderebilir, müşterinizin basit bir elektronik imza ile imzalamasını sağlayabilirsiniz.

Gizlilik sözleşmelerinden, sözleşmelere veya herhangi bir PDF belgesi için gereken imzaları kolayca alabileceğiniz Odoo E-İmza uygulamasını kullanarak zaman kazanabilirsiniz.

Detaylar için tıklayınız.

Enterprise kullanıcılar içindir.

Odoo • Text and Image