odoo Satış Noktası|


size özel · kullanımı kolay · mobil uyumluOdoo uygulamaları, dünya genelinde 4.5 milyondan fazla kişi tarafından kullanılmakta, binlerce yazılımcı ve kullanıcının katkılarıyla sürekli geliştirilmektedir. 


Şimdi Deneyin Ücretsiz Kullanın

Odoo • Text and Image

Mağazanızın ihtiyaç duyduğu her şey


Satış Noktası uygulaması perakende satış yapan herhangi bir işletmenin hiç zorlanmadan kullanabileceği akıllı bir arayüze sahiptir.

Oldukça esnek olan Satış Noktası uygulamasını tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde yapılandırabilirsiniz.

Odoo • Text and Image

Kullanıcı dostu satış noktası  


Dakikalar içerisinde kurabilir, saniyeler içinde satış yapabilirsiniz. 

Bütün cihazlarla uyumludur.

Kurulum ve özel bir donanım gerekmez. Tabletler, laptop, masaüstü bilgisayarlar, endüstriyel makinelerle tamamen uyumludur.

Odoo • Text and Image

eTicarette bir ilk!
Online ve mağaza satışlarınız için
otomatik entegre stok yönetimini ile tanışın


Stok uygulaması ile satış noktası uygulamasından geçen herhangi bir işlemi otomatik olarak stok hareketlerine kaydedebilir, stok durumunuzu gerçek zamanlı olarak görebilirsiniz. 

İsterseniz eTicaret uygulamasını da kurabilir ve satış noktası uygulaması ile tam entegre olarak kullanabilirsiniz. Böylece online satışlarınız için entegre stok programları kullanmanıza gerek kalmadan web siteniz üzerinden satış yapabilirsiniz.

Odoo • Text and Image

Çevrimiçi veya çevrimdışı kullanın


Sadece bir internet bağlantısı ile hızlı ve kolay bir şekilde yeni mağazalar kurabilir, satış noktası uygulamasını istediğiniz zaman, istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Satış noktası uygulamasını başlatmak için internet bağlantısı gerekirken, internet bağlantısı tamamen kesildikten sonra bile çalışır durumda kalır.

Odoo • Text and Image

E-posta pazarlama araçları ile
kampanyalar oluşturun  


Müşterilerinizin satınalma alışkanlıklarını takip etmek için müşterilerinizi kaydedebilir, e-posta pazarlama özelliği ile onlara özel teklif ve satış bildirimleri gönderebilirsiniz.

Ticari müşterilerinizin vergi kimliklerini kaydedebilir ve onlara anında fatura gönderebilirsiniz.

Odoo • Text and Image

Sadakat programları ile
sadık müşterilerinizi ödüllendirin


Sadık müşterilerinizi puanlar, hediyeler ve indirimler ile sadakat programını özelliğini kullanarak ödüllendirebilir, tüm süreci hızlı ve tamamen otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz. 

Sadakat programı özelliğini kullanırken müşterilerinizi tanımlayabilir, firmanıza özel üye kartları veya müşteri kayıtları ile işlemlerinizi daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz.

Odoo • Text and Image