odoo e-Öğrenme|


size özel · kullanımı kolay · mobil uyumluOdoo uygulamaları, dünya genelinde 4.5 milyondan fazla kişi tarafından kullanılmakta, binlerce yazılımcı ve kullanıcının katkılarıyla sürekli geliştirilmektedir. 


Şimdi Deneyin Ücretsiz Kullanın

Odoo • Text and Image

Ücretsiz Açık kaynak
Öğrenme Yönetim Sistemi (LMS)


Tek tıkla e-öğrenme platformunuz için en iyi açık kaynak LMS'yi web sitenize kurabilir, kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Odoo • Text and Image

Öğrenme, başarmanın anahtarıdır


Eğitimciler, eğitmenler, yöneticiler, işe alım personeli ve hatta e-öğrenme süper kahramanları daha fazla ücretsiz e-öğrenme platformu aramanıza gerek yok.

e-Öğrenme uygulaması, topluluk öğrenmesini sağlamak, bilgi paylaşmak ve başkalarına ilham vermek için mükemmel bir Öğrenme Yönetim Sistemidir.

Odoo • Text and Image

İlgi çekici içerikler, tüm cihazlarla uyumlu


Videoları, web sayfalarını, sunumları, belgeleri herhangi bir cihazda izleyebilir, içeriklerinizi, masaüstü, tablet ve mobil uyumlu olarak bütün cihazlarda görüntüleyebilirsiniz.

Odoo • Text and Image

İçeriklerinizi kolayca oluşturun


Sürükle ve bırak ile kolayca, infografikli ve animasyonlu sayfalar oluşturabilirsiniz.

Odoo • Text and Image

Aşamalı öğrenme yöntemini kullanın


Aşamalı öğrenme yöntemi ile derslerinizi bölümlere ayırabilir ve katılımcılara ilerlemelerini gösterebilirsiniz.

Odoo • Text and Image

Verileri analiz edin


Kurslarınıza katılımı ve geri bildirimi ölçebilir, gelir raporlarını görebilirsiniz.

Odoo • Text and Image

Kısa sınavlar yapın
ve geri bildirimler alın


Ders sonlarındaki kısa sınavlarla katılımcıların ne kadar öğrendiklerini görebilir, katılımcılardan dersleriniz hakkında incelemede bulunmalarını isteyerek, derslerle ilgili neler düşündüklerini öğrenebilirsiniz.

Odoo • Text and Image

Öğrencilerinizi puan verin


İleri düzeydeki testlere geçme puanı koyarak kaç denemenden sonra testin geçildiğini görebilirsiniz.

Odoo • Text and Image

Kurslarınızı ön planda tutun


Kurslarınızı hazırlamak için çok çalıştınız ve şimdi kurslarınız, öğrencilerinize en ilgi çekici şekilde sunulmayı hak ediyorlar. Bu yüzden siz ve öğrencileriniz için güzel ve kullanımı kolay bir arayüz tasarlamak için ekstra çaba sarf ediyoruz.

Ayrıca içeriğinizi öne çıkartmak için 1.000.000'den fazla telifsiz ve yüksek çözünürlüklü görüntü, fotoğraf ve grafiklere erişim sağlıyoruz.

Odoo • Text and Image

Etkileşim kurun ve ilerlemeleri gösterin


Sınavlar, puanlar, rozetler, soru-cevap işlemleri katılımcıların daha fazla ilgisini çekerek birbirlerine yardımcı olabilirler, katılımcılarınız  bu sayede,  seviye atlamak için gereken süreyi azaltabilirler.

Odoo • Text and Image

Değerlendirmeler ve
sertifikalarla aktif öğrenmeyi teşvik edin


Başarıyı ölçmek ve geri bildirim almak için farklı yöntemlerle çalışmalar hazırlayabilir, tek veya çoktan seçmeli sorular, serbest sorular, sayılar, tarihler ve anket/değerlendirme seçenekleri ile katılımcıların başarılarını detaylı bir şekilde ölçebilirsiniz.

Derecelendirme oldukça kolaydır. e-Öğrenim uygulaması öğrencileriniz için puanları otomatik olarak hesaplayarak, geri bildirimde bulunur, başarılarını onaylar ve puan, rozet, seviye hatta çeşitli ödüllerle ödüllendirir.

Odoo • Text and Image

Gelişmiş raporlamalar
size gerçek zamanlı öngörü sağlar


Grafikler veya tablolar ile kurslarınız ve sertifikalarınızın, öğrencilerinizin performansı ve ürettikleri gelirlerle ilgili öngörüler edinmenin mükemmel yolunu bulabilirsiniz.

Size uygun parametreleri seçebilir, önceden tanımlanmış veya özel filtreler uygulayarak, sonuçları istediğiniz şekilde pivot edebilir veya gruplandırabilirsiniz.

Odoo • Text and Image