odoo eTicaret|


size özel · kullanımı kolay · mobil uyumluDünya genelinde 4.5 milyondan fazla kullanıcısı olan Odoo uygulamalarından Odoo eTicaret Uygulaması'nı, tamamen ücretsiz ve Türkçe olarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.


Şimdi Deneyin Ücretsiz Kullanın

Odoo • Text and Image

Saniyeler içinde
özel ürün sayfaları oluşturun


Sayfa tasarımınızı oluşturmak için yapı bloklarını sürükleyip & bırakabilir ve tüm ürünlerinizi web sitenizde hemen satmaya başlayabilirsiniz.

İşinizi benzersiz bir şekilde sergilemek için ürün sayfalarınıza zahmetsizce özel tasarımlar oluşturabilir, ürününüzle ilgili her türlü renk, boyut veya stil gibi özelliği kolayca ekleyebilir, ürününüzle ilgili tam bir açıklama sunarak ürün bilgilerinin istediğiniz şekilde görüntülenmesini sağlamak için ürün sayfalarını hemen düzenleyebilirsiniz.

Odoo • Text and Image

eTicarette bir ilk!
Tüm stoklar aynı yerde


Fiziksel mağazanızdaki kasa satışlarınız ile online satışlarınızın stok durumlarını takip etmek için farklı uygulama ya da farklı bir entegrasyon programı kullanmanıza gerek kalmadan, bütün stoklarınızı tek bir yerden kontrol edebilir, stoğunuzda ne kadar ürün kaldığını tüm satış kanallarınız için tek tıkla görebilirsiniz.

Odoo • Text and Image

Müşterileriniz
bütün süreçleri takip edebilir


Özel müşteri portalları, müşterilerin faturalarını ve teslimat siparişlerini indirmelerinin yanı sıra bekleyen gönderileri tek bir konumdan görmelerine izin vererek, sipariş takibi yapabilmelerini ve ek talepler oluşturmalarını sağlarken sizin de müşteri verilerinizi düzenli olarak tutmanıza yardımcı olur.

Odoo • Text and Image

Alışveriş sepetinizdeki
ortalama gelirinizi artırın


Satışlarınızı ürün sayfalarında, alışveriş sepetinde veya kasada çapraz satış ve satış fırsatlarıyla arttırabilirsiniz.

Müşterilerinize istedikleri ürünleri daha fazla göstermek ve stoktaki tüm ürünlerinizi  görmelerini sağlamak için ürün aksesuarlarını, önerilen ürünleri veya alternatifleri otomatik olarak önerebilirsiniz.

Odoo • Text and Image

Kullanıma hazır temalar ile
sitenizi kolayca oluşturun


Kodlama ile uğraşmadan, profesyonel bir tasarım oluşturmanıza izin veren tamamen özelleştirilebilir sayfalar ve temaları kullanabilir, şirketinizin benzersiz tarzına uyacak şekilde sayfaları kolayca dizayn edebilirsiniz.

Odoo • Text and Image

eİhracat uygulaması

Tek tıkla eİhracat yapın


Amazon ve ebay entegrasyonları ile ürünlerinizi amazon.com ve ebay.com'da satışa sunabilir, tek tıkla eİhracat yapmaya başlayabilirsiniz.

Detaylar için tıklayınız.

Enterprise kullanıcıları içindir.

Odoo • Text and Image

eİhracat kargo modülü

eİhracat için kargo entegrasyonları


Siparişlerinizin satış ve teslimat sürecini hızlandırabilir, büyük nakliye firmaları (UPS, DHL, FedEx, USPS ve daha fazlası) ile kolay entegrasyonlarla siparişlerinizi doğrudan web siteniz üzerinden kontrol edebilirsiniz. 

Kargo firmalarının fiyatlarını karşılaştırabilir ve birden fazla fiyat arasından seçim yaparak yalnızca bir tıklamayla kargo etiketlerini yazdırabilirsiniz.

Detaylar için  tıklayınız.

Enterprise kullanıcılar içindir.

Odoo • Text and Image