odoo Etkinlik|


size özel · kullanımı kolay · mobil uyumluOdoo uygulamaları, dünya genelinde 4.5 milyondan fazla kişi tarafından kullanılmakta, binlerce yazılımcı ve kullanıcının katkılarıyla sürekli geliştirilmektedir. 


Şimdi Deneyin Ücretsiz Kullanın

Odoo • Text and Image

Yerel veya online etkinlikler gerçekleştirin


Her türden ve büyüklükten etkinlikleri tüm detaylarıyla organize edebilen ücretsiz etkinlik yönetim uygulamasını tek tıkla sitenize ekleyebilirsiniz.

Etkinlik organizasyonu ve bilet satışlarından, reklam ve öne çıkarmaya kadar bir etkinlik planlayıcısında olması gereken tüm işleri ücretsiz etkinlik uygulamasıyla yapabilirsiniz.

Odoo • Text and Image

Etkinlik içeriğinizi kolayca koordine edin


Etkinlik sayfanıza, ziyaretçilerin görüşme ve konuşmacı tavsiyesinde bulunmaları için bir sunucu teklif formu ekleyerek her bir etkinliğin veya sunumun onay sürecini düzenleyebilir ve dakikalar içinde planlayabilirsiniz.

Etkinliğinizin gündemini sitenizde, temiz ve parlak bir tasarımla otomatik olarak görüntüleyebilir, ziyaretçilerinizin yayınlanan etkinlik programınızı kolayca aramalarını, göz atmalarını, tarih, konum, etiketler ve konuşmacılara göre hızlı bir şekilde filtrelemelerine izin verebilirsiniz.

Odoo • Text and Image

Online bilet satın


Etkinlik kayıtlarını ve online bilet satışlarını yöneterek, isterseniz ücretsiz bir etkinlik yayınlayabilir, isterseniz de ücretli bir etkinlik organize ederek katılımcıların web siteniz üzerinden bilet satın almalarını sağlayabilirsiniz.

İsterseniz online ödeme alabilir, isterseniz müşteri faturası oluşturabilirsiniz. Ön satışlı biletler, üyelik ayrıcalıkları veya farklı bilet seviyeleri gibi özel koşullar da tanımlayabilirsiniz.

Etkinlik katılımını artırmak ve katılımcı listesini tek bir sayfadan yönetmek için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz.

Odoo • Text and Image

Etkinlik sponsorluğu satın
ve sponsorlarınızı üst sıralara taşıyın


Etkinlik ile mevcut ve yeni sponsorları kolayca yönetebilir, etkinliklerinize sponsorlar ekleyebilir ve satın aldıkları sponsorluk düzeyine göre, etkinliğin her sayfasının altında sponsorları yayınlayabilirsiniz.

Sponsorluk paketlerini web siteniz üzerinden online olarak da satabilirsiniz.

Odoo • Text and Image

Bütün platformlarda etkinlikleri öne çıkarın


Etkinliklerinizi doğru hedef kitlesine tanıtmak için kitlenizi segmentlere ayırabilir, sosyal medya ve e-posta pazarlamasından yararlanabilirsiniz. 

Tüm katılımcılar ya da belirli türlere göre kayıt yapan katılımcılar için otomatik kampanyalar oluşturabilir, farklı pazarlama kampanyalarınız için geçici açılış sayfalarıyla tıklanma sayılarınızı optimize edebilirsiniz.

Odoo • Text and Image

Google Analytics entegrasyonu ile
etkinliğin her bir adımını takip edinOdoo’nun Google Analytics entegrasyonu, herhangi bir etkinliği çevrimiçi olarak alışveriş sepetine atma, satınalma ve eylem butonlarını tıklama vb. yoluyla izlemek için otomatik olarak yapılandırılmıştır.

Odoo pazarlama araçlarının her biri sizin, işinize 360° ve tam bir bakış açısı sağlamak için Google Analytics ile bağlantılıdır.

Odoo • Text and Image

SEO entegrasyonu ile görünürlüğü
arttırın ve daha fazla katılımcı çekin


Kullanıma hazır SEO araçlarını web sitenizde herhangi bir ek ayarlamaya gerek kalmadan kullanabilirsiniz.

Google üzerinden en çok aranan kelimeleri baz alan anahtar kelime önerileri, içeriğinizi yapılandırmada ve etkinliklerinizi öne çıkarmada size yardımcı olacaktır.

Odoo • Text and Image