odoo Forum|


size özel · kullanımı kolay · mobil uyumluOdoo uygulamaları, dünya genelinde 4.5 milyondan fazla kişi tarafından kullanılmakta, binlerce yazılımcı ve kullanıcının katkılarıyla sürekli geliştirilmektedir. 


Şimdi Deneyin Ücretsiz Kullanın

Odoo • Text and Image

Mükemmel müşteri memnuniyeti sağlayın


Web sitenize tek tıkla ücretsiz forum uygulaması kurabilir, yardım hattından veya SSS bölümünden daha iyi olan bir forum ortamı ile, müşterilerinizin, telefonla zaman kaybetmeden ya da destek hattınızda beklemeden, soru sorabilmelerini sağlayabilir ve hızlı bir şekilde cevap almalarına imkan tanıyabilirsiniz.

Odoo • Text and Image

Web sitenize daha fazla trafik çekin


Üyeleriniz ve ziyaretçileriniz tarafından oluşturulan içeriklerle daha iyi eşleşen anahtar kelimeler kullanarak SEO durumunuzu güçlendirebilirsiniz.

Formunuzdaki içerikler indekslenerek arama motorları sayesinde organik aramalarda kolayca bulunabilir.

Odoo • Text and Image

Müşterilerinizin ihtiyaçlarını tahmin edin


Güncel başlıkları analiz ederek en çok görüntülenen ve paylaşılan başlıkları inceleyebilir, müşterilerinizin ihtiyaçlarını ve isteklerini analiz edebilirsiniz. 

Formunuzu Google Analytics ile entegre ederek, formunuzdaki beğenileri ve paylaşımları web siteniz dışından da takip edebilirsiniz.

Odoo • Text and Image

Kendi dokümantasyon
kütüphanenizi oluşturun


Kullanıcılardan gelen en iyi yanıtları tekrar tekrar kullanabilir, "Teknik Belgelere Ekle" aracıyla yalnızca tek bir tıklamayla, en iyi yanıtları, sitenizdeki dokümantasyonlara dönüştürebilirsiniz.

Odoo • Text and Image

Ziyaretçilerinize 
ihtiyaç duydukları bilgileri sağlayın


Web sitenizi güvenilir bilgi kaynağı haline getirerek, ziyaretçilerinize ihtiyaçları olan cevapları verebilir, onların problemlerini hızlı bir şekilde çözebilirsiniz.

Herkesin, formunuzdaki içeriklerden ve verilen cevaplardan yararlandığından emin olabilir, zengin içerikli paylaşmalarınızı kolaylaştırabilirsiniz. 

Odoo • Text and Image

Üyelerinizi aktif ve

içeriklerinizi ilgi çekici tutun


Katkıda bulunanları ödüllendirmek için motivasyon tetikleyiciler kullanabilir; soruları, cevapları, paylaşımları, beğenileri ve puanlamaları için üyelerinize rozetler verebilirsiniz.

En aktif üyelerinizin daha verimli olmasını sağlamak için puanlı bir moderasyon sistemi kurabilirsiniz.

Odoo • Text and Image