odoo Randevu|


size özel · kullanımı kolay · mobil uyumluOdoo uygulamaları, dünya genelinde 4.5 milyondan fazla kişi tarafından kullanılmakta, binlerce yazılımcı ve kullanıcının katkılarıyla sürekli geliştirilmektedir. 


Şimdi Deneyin Enterprise Olun

Odoo • Text and Image

Self servis rezervasyon sistemi ile
online randevular artık daha kolay


Çevrimiçi ve 7/24 çalışan bir self servis rezervasyon sistemi ile planlama süreçlerinizi otomatik hale getirebilir, toplantılarınızı ve çalışma saatlerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

Odoo • Text and Image

Çalışma saatlerinizi zahmetsizce doldurun


Müşterilerinizin kendi randevularını (işletme dışındayken bile) doğrudan çalışma takvimine eklemelerine izin vererek, toplantı ile ilgili bilgileri, websitenize, eposta imzanıza veya sosyal medya hesaplarınıza yerleştirebilir ve ajandanızı kolayca takip edebilirsiniz.

Odoo • Text and Image

İş planınız üzerinde tam kontrol sağlayın


Müsaitlik durumuzu gerçek zamanlı olarak göstererek, mesai sonrası veya çakışan rezervasyonlarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Çalışma saatlerinizi günden güne ayarlayabilir, maksimum esneklik için zaman dilimi aralıklarını özelleştirebilirsiniz.

Takviminizi, Google Takvim ile senkronize edebilir, aynı ana denk gelen işlerin çakışmasını gerçek zamanlı olarak önleyebilirsiniz.

Odoo • Text and Image

Yeniden planlamaya izin verin ve rezervasyon katılım oranlarını artırın


Müşterilerinizin randevularını unutmayacaklarından emin olmak için otomatik eposta/SMS hatırlatıcıları gönderebilir, müşterilerinizin tek bir tıklamayla randevularını takvimlerine eklemelerine izin verebilirsiniz.

Müşterileriniz randevularını, eğer yakın bir zamanda müsait olamayacaklarsa, en uygun zamana göre yeniden planlayabilir.

Odoo • Text and Image

Randevu formunuzu özelleştirin


Randevu formlarınızı işletme gereksinimlerinize göre sıfırdan yapılandırabilir, potansiyel müşteriniz hakkında bilmeniz gereken her şeyi e-postanızda doğrudan toplayabilirsiniz.

Odoo • Text and Image

Gelişmiş özelliklerden yararlanın


Müşterileriniz toplantı türünü ve toplantı yapmak istedikleri kişiyi seçebilirler.

Müşterileriniz, durumunuza göre, kendilerine uygun olan zamanı seçebilirler.

Etkinlik takviminize  otomatik olarak  kaydedilir ve her iki tarafa da e-postayla onay maili giderek iki taraftan da onay alınır.

Odoo • Text and Image