odoo Website Tasarlayıcı|


size özel · kullanımı kolay · mobil uyumluOdoo uygulamaları, dünya genelinde 4.5 milyondan fazla kişi tarafından kullanılmakta, binlerce yazılımcı ve kullanıcının katkılarıyla sürekli geliştirilmektedir. 


Şimdi Deneyin Ücretsiz Kullanın

Odoo • Text and Image

Web sitenizi kendiniz dizayn edin


Sürükle & Bırak yöntemi ile yapı bloklarını kullanarak web sitenizi, hem masaüstü hem tablet hem de mobil uyumlu olarak kolayca dizayn edebilirsiniz. 

eTicaret Uygulaması

Tek tıkla eTicarete başlayın


Kurumsal web sitesi olarak hazırlağınız sitenizi, tek tıkla, eTicaret sitesine çevirerek, ürünlerinizi kendi web siteniz üzerinden satmaya başlayabilirsiniz.

Detaylar için tıklayınız.

Odoo • Text and Image

Sitenizi çok daha etkili kullanın


Canlı Sohbet, Yardım Masası, Blog, Forum, Soru-Cevap, E-Posta ve SMS Pazarlama gibi onlarca özelliği tek tıkla web sitenize ekleyebilir ve web sitenizi çok daha etkili olarak kullanabilirsiniz. 

Sitenizi çok daha etkili kullanın

Tüm uygulamalarla tam entegre


Web siteniz, Odoo panelinizdeki CRM, Faturalama, Satış, Stok, Üretim gibi diğer tüm Odoo uygulamaları ile otomatik olarak entegre çalışır.

Farklı yazılımlara ihtiyacınız olmadan bütün işlemlerinizi tek bir panel üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Odoo • Text and Image

Canlı sohbet ile anlık iletişim kurun


Sitenize gelen ziyaretçilerinizle web sitenizdeki canlı sohbet üzerinden anlık iletişim kurarak ziyaretçilerinizin sorularını hızlıca cevaplayabilir ve böylece satışlarınızı ve sitenizin trafiğini artırabilirsiniz.

Canlı sohbete otomatik mesajlar atayabilir, ziyaretçilerin cevaplarına göre sohbeti, ilgili birimdeki müşteri temsilcinize yönlendirebilirsiniz.

Odoo • Text and Image

E-posta pazarlama ile
yeni müşterilere ulaşın


E-posta alımından, toplu e-posta göndermeye kadar her şeyi tamamen entegre ederek, satış ve muhasebe arasında tam bir entegrasyonla, e-postalarınızın tıklanma oranlarından, e-postalarla elde ettiğiniz gelirlere kadar e-postalarınızla ilgili bütün istatistikleri elde edebilirsiniz.

Üçüncü parti uygulamaları kullanmayı unutun. Kişi listesini içe/dışa aktarmanıza, e-postaların, web sitenizin ve siparişlerin arasındaki izleyicileri yapılandırmanıza ve benzeri şeylere gerek yok. Hepsi sistemin içerisinde, otomatik ve entegre olarak çalışmaktadır.

Odoo • Text and Image

Google Analytics'i
kendi siteniz üzerinden kullanın


Web sitenizi Google Analtyics'e bağlayarak web sitenizdeki anlık ve genel ziyaretçileri inceleyebilir, pazarlama kampanyanızın performansını, e-postalarınız, harici websiteleri veya sosyal medya aracılığıyla ölçebilirsiniz.

İsterseniz Google Analytics hesabınızı web sitenize entegre edebilir, sitenizden ayrılmadan anlık ve genel ziyaretçi verilerinizi görebilirsiniz.

Google Analytics hesabınızı kendi web sitenize entegre edebilmeniz için Google Cloud hesabınızın olması gerekmektedir.

Odoo • Text and Image

SEO araçlarını kullanarak 
doğru hedef kitlesine  ulaşın


SEO araçlarını kullanarak yapacağınız değişikliklerle içerikleriniz daha ilgi çekici olacak ve daha isabetli kullanıcılara ulaşarak, ziyaretçi sayınızı artırabileceksiniz.

İçeriğinizin ilgi seviyesini gerçek zamanlı analiz etmek için Arama Motoru Optimizasyonu araçlarımız Google ile entegredir. 

Websitenizin SEO ayarları Odoo tarafından optimize edilmiştir, bu nedenle, teknik 301 yönlendirmeleri, sayfa hızları, google şemaları, twitter kartları, site haritaları vb. detaylar için endişelenmeyin.

Odoo • Text and Image

Potansiyel müşterilerinizi keşfedin


Potansiyel müşterileriniz kritik sayfaları ziyaret ettiğinde CRM’niz, otomatik olarak bilgilendirilir. Potansiyel müşterileriniz, web sitenizi ziyaret ettiğinde canlı sohbet aracılığıyla gerçek zamanlı olarak onlarla iletişim kurabilirsiniz.

Odoo • Text and Image

Abonelik bültenleri yayınlayın


Ziyaret oranlarınızı artırmak için istediğiniz sayfada call-to-actions özelliklerini kullanabilirsiniz.

Ziyaretçileriniz sitenizden çıkarken açılır sayfada, ziyaretçilerinize en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bülten abonelikleri sunarak; kampanyalarınızı, indirimlerinizi ve fırsatlarınızı abonelerinizle paylaşabilir, site trafiğinizi ve müşteri sayınızı artırabilirsiniz.

Odoo • Text and Image

Çoklu-websiteleri oluşturun


Odoo’nun çoklu-websiteleri, işiniz için geniş çeşitlilik ve müşteri segmentleme imkanı sunmaktadır. Hedef kitlenizi büyütmek ve gelirinizi artırmak artık için sadece birkaç tıkla çoklu-websiteleri oluşturabilirsiniz.

Web sitenizi oluşturan her bir alan tamamen birbirinden bağımsız bir şekilde çalışır ve her bir web siteniz için ayrı ayrı özelleştirilebilir.

Tema, marka bölümü, alan adı, header bölümü, footer bölümü, sayfalar, diller, ürünler, blog yazıları, forumlar, slaytlar, etkinlikler, canlı sohbet kanalları vb. alanlar istediğinize göre ayrı ayrı özelleştirilebilir.

Odoo • Text and Image

Çoklu-dil seçeneğini kullanın


Çoklu dil seçeneği ile web sitenizi farklı dillerde de yayınlayabilir, uluslararası pazarlara açılarak müşteri kitlenizi artırabilirsiniz.

Odoo • Text and Image

Tasarımı tamamen  özelleştirin


Sürükle & Bırak yöntemi ile yapı bloklarını sürükleyip bırakmaktan daha fazla şey istiyorsanız HTML/CSS/Javascript ile sıfırdan ve istediğiniz şekilde web siteleri tasarlayabilirsiniz.

Odoo • Text and Image

Yapay zeka çözümleri

Yapay zekanın gücünden yararlanın


Web sitenize gelen ziyaretçilerin verilerini yapay zeka ile analiz ettirebilir, hedef kitleniz hakkında detaylı analizler yaptırarak pazarlama ve satış stratejilerinizi yapay zekanın gücü ile dizayn edebilirsiniz. 

Detaylar için tıklayınız.

Odoo • Text and Image

Sosyal medya uygulaması
Sosyal ağlara hakim olun


İşletmenize ait Facebook, Twitter, LinkedIn ve Instagram hesaplarınızı tek bir yerden yönetebilir, gönderileri isterseniz hemen, isterseniz planladığınız bir zamanda otomatik olarak iletebilirsiniz.

Panel üzerinden gönderilere ait like ya da retweet hareketlerini inceleyebilir, gelen yorumlara cevap yazabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarınızı ayrı pencerelerde kullanmak zorunda kalmadan, hepsini tek bir yerden, Odoo panelinizden kontrol edebilirisiniz.

Detaylar için tıklayınız.

Enterprise kullanıcılar içindir.

Odoo • Text and Image

VoIP uygulaması
Web siteniz üzerinden
sitenizdeki ziyaretçilerle konuşun


VoIP ile platformdan ayrılmadan telefon görüşmeleri gerçekleştirin.

Canlı sohbet uygulaması gibi VoIP uygulaması ile ziyaretçilerinizin web siteniz üzerinden sizi aramalarını sağlayın.

Detaylar için tıklayınız.

Enterprise kullanıcılar içindir.

Odoo • Text and Image